شرکت اسباب کشی، حمل و نقل و باربری کاج تهران

اتوبار و باربری تهران
اتوبار و باربری کاج

اتوبار کاج ، باربری کاج

اسباب کشی و باربری در تهران

شرکت حمل و نقل و باربری کاج

کارهای اولیه بعد از اسباب کشی

پس از هر اسباب کشی معمولا کارهایی وجود دارند که بسته به شرایط هر خانه متفاوت هستند و انجام دادن این کارها میتواند تاثیر بسیاری در رسیدن به آرامش خانواده داشته باشد. با ادامه این مطلب همراه ما باشید

کارهای نخست پس از اسباب کشی | اتوبار و باربری کاج
کارهای اولیه بعد از اسباب کشی

کارهای پس از اسباب کشی

فرض کنید تمام کارهای مرتبط با اسباب کشی را انجام داده اید و یک شرکت باربری اثاثیه شما را به منزل جدید منتقل کرده و کار باز کردن اثاثیه و چیدمان را هم انجام داده اید

کارهایی وجود دارد که در بدو ورود به هر خانه باید آنها را انجام دهید

تعویض قفل درب ورودی منزل

تفاوتی ندارد که شما یک خانه نوساز خریداری کرده باشید یا یک منزل قدیمی را برای سکونت اجاره کرده باشید ! قفل درب ها باید تعویض شود.

تعویض قفل هزینه چندانی برای شما نخواهد داشت و این در حالیست که بخش عمده ای از امنیت یک خانه به قفل درب ورودی آن بستگی دارد.

پرده جدید

هرخانه ای نیاز به پرده دارد و استاندارد خاصی برای ابعاد و اندازه پنجره ها وجود ندارد.همینطور ممکن است رنگ پرده قدیمی خانه شما با رنگ دیوارهای خانه همخوانی نداشته باشد. بنابراین پرده هم جزو نیازهای خانه جدید است اگر چه اهمیت آن به اندازه تعویض قفل نیست !

تعویض شیرآلات

اگر خانه جدید شما نوساز باشد معمولا مشکلی در این خصوص نخواهید داشت اما شیرآلات خانه های قدیمی معمولا فرسوده هستند و صدای چکه آب مسئله ای نیست که بخواهید آنرا برای مدت طولانی تحمل کنید.

متاسفانه این قسمت ممکن هزینه زیادی را به شما تحمل نماید. اگر صاحبخانه هستید که هیچ ولی در غیر اینصورت میتوانید با هماهنگی صاحبخانه این کار را انجام دهید و از اجاره ماهیانه مبلغ هزینه را کسر نمایید

لولای در ها و کابینت ها

لولای درب ها و کابینت اگر نیاز به روغن کاری یا تعمیر دارند، در اسرع وقت به آنها بپردازید

لامپ و روشنایی

امیدوارم لامپهای منزل قبلی را فراموش نکرده باشید !

تهویه مطبوع  و سیستم گرمایش و سرمایش

اگر در فصل تابستان اسباب کشی کرده باشید احتمالا نیاز دارید تا کولر خانه را سرویس نمایید. این قضیه معمولا برای سیستم گرمایشی چندان صدق نمیکند.

به هر حال ممکن است اشکالاتی در آنجا نیز وجود داشته باشد. پکیج و آب گرم کن خراب ، رادیاتور صدادار و ...

ار صحت عمکرد آنها مطمئن شوید