شرکت اسباب کشی، حمل و نقل و باربری کاج تهران

اتوبار و باربری تهران
اتوبار و باربری کاج

اتوبار کاج ، باربری کاج

اسباب کشی و باربری در تهران

شرکت حمل و نقل و باربری کاج

اثاث کشی و اتوبار جردن

باربری جردن : اتوبار کاج با رزومه درخشان و کادر باربری و اسباب کشی مجرب و حرفه ای آماده همکاری با اشخاص و کلیه نهادها و موسسات دولتی و خصوصی جهت باربری و حمل و نقل شهری میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای اتوبار کاج تماس حاصل نمایید.

باربری جردن × اتوبار جردن × 22149545
اثاث کشی و اتوبار جردن

باربری جردن

اسباب کشی ، بسته بندی و باربری در جردن

باربری جردن : اسباب کشی یکی از پروژه های سخت زندگی است و از آن جهت که عادت به انجام آنرا نداریم معمولا با دشواریهایی در زمان اجرا مواجه خواهیم شد.

اتوبار جردن ( اتوبار کاج در جردن ) یکی از باربری های پیشتاز ارائه دهنده خدمات باربری شهری در جردن است که کلیه خدمات صفر تا صد اسباب کشی و حمل و نقل شهری را یکجا و با قیمت بسیار مناسب ارائه میدهد. هدف این مجموعه ارائه برترین سرویس باربری تهران به همشهریان ساکن این منطقه میباشد.

اتوبار کاج معتقد است که بزرگترین سرمایه مادی و معنوی هر کسب کاری اعتماد و رضایتمندی مشتریان است و به همین منظور جلب رضایت شما عزیزان را بزرگترین و اصلی ترین اولویت برنامه های خود میداند.

اگر قصد اسباب کشی دارید رزومه اتوبار کاج راهنمای مناسبی برای شما خواهد بود تا بهترین سرویس باربری در جردن را انتخاب کنید.

خدمات باربری در جردن

1- ماشین باربری : ارسال مجهزترین و مدرنترین ماشینهای باربری با کلیه امکانات لازم جهت اسباب کشی مطمئن و سریع همراه با راننده مجرب و متعهد
×× وانت بار ، نیسان ، کامیونت ، کامیون و ...
2- بسته بندی : اعزام نیروی متخصص بسته بندی - ارسال تجهیزات بسته بندی ( پکیج کامل بسته بندی )
×× کارتن های محکم و بادوام - بسته های حمل رختواب - کارتن های رگال دار - چسب پهن و ماژیک - کارتن ویژه لباس - بسته های مخصوص حمل لوازم کوچک - پوشش های محافظتی از لوازم برقی و آینه های بزرگ - پوشال، فوم، نایلون حباب دار، یونولیت، پلی اتیلن و غیره
3- کادر باربری : اعزام نیروی باربری نیرومند و حرفه ای جهت حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل
×× حمل بار سنگین ، جابجایی اسباب و اثاثیه ، جابجایی جهیزیه عروس و ...


باربری جردن

با ما تماس بگیرید !