شرکت اسباب کشی، حمل و نقل و باربری کاج تهران

اتوبار و باربری تهران
اتوبار و باربری کاج

اتوبار کاج ، باربری کاج

اسباب کشی و باربری در تهران

شرکت حمل و نقل و باربری کاج

اتوبار چیست ؟

با مروری ساده در گذشته در خواهیم یافت که حمل و نقل زمینی بار از طریق انسان و چهارپایان انجام میشد ولی با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی وسایل مختلفی ساخته شده که نتیجه آن دگرگونی روشهای حمل و نقل و باربری را در پی داشت.

مفهوم اتوبار | بهترین اتوبار تهران | تماس با 44849865
اتوبار چیست ؟

اتوبار یعنی چه ؟

با مروری ساده در گذشته در خواهیم یافت که حمل و نقل زمینی بار از طریق انسان و چهارپایان انجام میشد ولی با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی وسایل مختلفی ساخته شده که نتیجه آن دگرگونی روشهای حمل و نقل و باربری را در پی داشت. انواع و اقسام ماشینهای باربری ، قطار و ... باعث تحولی اساسی در صنعت حمل و نقل ایجاد کرد.

اینکه واژه اتوبار از چه زمانی وارد فرهنگ واژگان فارسی شد چندان مشخص نیست ولی اتوبار اصطلاحی است که به شرکتهای باربری زمینی اطلاق میشود و بخش اول کلمه اتوبار یعنی اتو از ابتدای حرف اتومبیل و بخش دوم یعنی بار از ابتدای کلمه باربری  گرفته شده است و به مفهوم حمل بار زمینی و از طریق اتومبیل ( انواع ماشینهای حمل بار ) میباشد.

در حال حاضر شرکتهای متعددی در زمینه باربری ( شهری و بین شهری ) مشغول فعالیت هستند که از آنها تحت عنوان اتوبار یاد میشود. وظیفه اصلی این شرکتها جابجایی بار از نقطه ای به نقطه دیگر است و با توجه به تنوع بار و مسیر ماشینهای متفاوتی جهت جابجایی بهتر آنها تولید شده است. به عنوان مثال نمیتوان حمل مواد غذایی که شرایط خاصی را برای نگهداری و جابجایی طلب میکنند با همان ماشینهای حمل شن و ماسه انجام داد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر از واژه اتوبار بیشتر برای شرکتهایی استفاده میشود که در زمینه حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه ( منزل و اداری ) فعالیت دارند و سایر شرکتها که توانایی و امکانات جابجایی هرگونه باری را دارند معمولا با واژه باربری میشناسیم.

همچنین بسته بندی وسایل و لوازم یکی از فعالیتهای جانبی این شرکتها است.

آیا میدانید اتوبار کاج تهران تمامی سرویس های مورد نیاز اسباب کشی و حمل بار شهری را ارائه مینماید؟

آیا میدانید بهترین اتوبار تهران بسته بندی اثاثیه را با کیفیتی بسیار بالا انجام میدهد؟

آیا میدانید اتوبار کاج تمامی تجهیزات مورد نیاز برای اسباب کشی را با قیمتی مناسب در محل به شما تحویل میدهد؟

برترین اتوبار کشور تا انتهای اسباب کشی با شما و در کنار شما خواهد بود. منتظر تماس شما عزیزان هستیم